Lato w mieście 2018 Drukuj
Wpisany przez Anna Radzicka

„Lato w Mieście 2018” w Dzielnicy Bielany odbędzie się w terminie od 25 czerwca do 31 sierpnia 2018 r. Regulamin programu oraz szczegóły dotyczące zapisów podamy w późniejszym terminie.

W wakacyjnych placówkach edukacyjnych uczniowie w wieku od 7 do 12 lat (warunkiem jest posiadanie legitymacji szkolnej, w programie mogą brać udział dzieci sześcioletnie będące uczniami klasy pierwszej w roku szkolnym 2017/2018) będą uczestniczyć w różnorodnych zajęciach: artystycznych, sportowych, edukacyjnych oraz rozrywkowych przygotowanych przez wychowawców. Grupy z wakacyjnych placówek edukacyjnych będą również korzystały z dzielnicowej i miejskiej oferty imprez i zajęć. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Opłata za posiłki, którą ponoszą rodzice/prawni opiekunowie będzie wynosiła 7,00 zł dziennie.

Dodatkowe informacje na temat programu:
1. Emilia Strzelec – Wydział Oświaty i Wychowania – koordynator dzielnicowy
tel.: 22 443 48 10,   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ;
2. Elżbieta Iglewska-Romanowska – Zespół Sportu i Rekreacji – koordynator dzielnicowy
tel.: 22 325 44 35,  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

link do strony Urzędu Miasta

Załączniki:

Download this file (placówki bielany.pdf)placówki bielany.pdf[ ]353 Kb
Download this file (procedura_zaginione_dziecko.pdf)procedura_zaginione_dziecko.pdf[ ]190 Kb