Rusza rekrutacja na lato w mieście 2018 Drukuj
Wpisany przez Anna Radzicka

Zapisy do programu Lato w Mieście 2018
Informacje dla kandydatów

Z opieki i zajęć edukacyjno – wychowawczych organizowanych w ramach Programu „Lato w Mieście” 2018 mogą korzystać uczniowie warszawskich szkół oraz dzieci i młodzież zamieszkała w Warszawie.

Nazwy i adresy szkół, w których prowadzony jest Program „Lato w Mieście” 2018 znajdują się w zakładce po prawej stronie „wakacyjne punkty edukacyjne” i/lub „szkoły specjalne”.

Zapisy do „Lata w Mieście” 2018 prowadzone będą przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń, który od 17 maja 2018 r. od godziny 12.00 dostępny będzie pod adresem: www.warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl

Rodzice dzieci zainteresowanych programem logują się w systemie. Loginem jest pesel dziecka, hasło należy utworzyć samodzielnie.

Po wprowadzeniu do systemu podstawowych informacji i wyborze turnusów wakacyjnych należy wskazać szkoły i ułożyć je od najbardziej preferowanej do najmniej. Można wybrać dowolną liczbę szkół na każdy z 10 jednotygodniowych turnusów. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych kończy pierwszy etap zapisów.

Podanie adresu mailowego umożliwi przesłanie informacji o wyniku zapisów w terminie:
7 czerwca 2018 r.

Kolejnym krokiem jest dokonanie opłaty za wyżywienie, w wysokości 7 zł za każdy dzień pobytu w szkole. Uczniowie, którzy w ciągu roku szkolnego korzystają ze zwolnienia z opłat za obiady na mocy decyzji OPS lub dyrektora szkoły są zwolnieni z opłat za posiłki w wakacyjnych placówkach edukacyjnych na podstawie zaświadczenia z macierzystej szkoły. Zajęcia artystyczne, sportowe, edukacyjne, rekreacyjne zorganizowane w ramach oferty przedsięwzięć miejskich i dzielnicowych są bezpłatne.

Złożenie, do 18 czerwca br. do godziny 15.00, w każdej ze szkół, do której dziecko zostało zakwalifikowane, potwierdzenia dokonania opłaty lub zaświadczenia o zwolnieniu z opłat wraz z wydrukiem karty kwalifikacyjnej (do pobrania z systemu) jest warunkiem przyjęcia do Programu „Lato w Mieście” 2018.

Dodatkowe informacje można uzyskać w szkołach, które prowadzą program podczas najbliższych wakacji.

Przed wypełnieniem karty kwalifikacyjnej prosimy zapoznać się z zasadami oraz harmonogramem zapisów.

Czekamy na Ciebie!

Lato w mieście 2018 Drukuj
Wpisany przez Anna Radzicka

„Lato w Mieście 2018” w Dzielnicy Bielany odbędzie się w terminie od 25 czerwca do 31 sierpnia 2018 r. Regulamin programu oraz szczegóły dotyczące zapisów podamy w późniejszym terminie.

W wakacyjnych placówkach edukacyjnych uczniowie w wieku od 7 do 12 lat (warunkiem jest posiadanie legitymacji szkolnej, w programie mogą brać udział dzieci sześcioletnie będące uczniami klasy pierwszej w roku szkolnym 2017/2018) będą uczestniczyć w różnorodnych zajęciach: artystycznych, sportowych, edukacyjnych oraz rozrywkowych przygotowanych przez wychowawców. Grupy z wakacyjnych placówek edukacyjnych będą również korzystały z dzielnicowej i miejskiej oferty imprez i zajęć. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Opłata za posiłki, którą ponoszą rodzice/prawni opiekunowie będzie wynosiła 7,00 zł dziennie.

Dodatkowe informacje na temat programu:
1. Emilia Strzelec – Wydział Oświaty i Wychowania – koordynator dzielnicowy
tel.: 22 443 48 10,   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ;
2. Elżbieta Iglewska-Romanowska – Zespół Sportu i Rekreacji – koordynator dzielnicowy
tel.: 22 325 44 35,  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

link do strony Urzędu Miasta

Załączniki:

Download this file (placówki bielany.pdf)placówki bielany.pdf[ ]353 Kb
Download this file (procedura_zaginione_dziecko.pdf)procedura_zaginione_dziecko.pdf[ ]190 Kb