„Serce dla Julii” Drukuj
Wpisany przez Wolontariat

W dniu 16 czerwca 2017 r.  zbiórka dla Julii została zakończona i uwieńczona sukcesem. Dzięki ludziom wielkiego  serca,  udało się uzbierać prawie 3 100 000 zł.

Julka leci do Stanów  21 czerwca. 10 lipca odbędą się badania, 11 lipca - cewnikowanie serca, a 14 lipca wyczekiwana operacja.

Cieszymy się, że nasza społeczność szkolna chociaż w maleńkiej cząstce przyczyniła się do zebrania potrzebnej kwoty. Wierzymy, że Julcia wróci z nowym, zdrowym serduszkiem.

„Ośmiu Wspaniałych” Drukuj
Wpisany przez Ewa Hrynkiewicz

25 maja br. w Teatrze Komedia już po raz 24 odbyła się Gala kończąca Stołeczną Edycję Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”, którego celem jest promowanie pozytywnych, prospołecznych postaw i działań młodzieży na rzecz najbliższego otoczenia. Przesłanie dla wolontariuszy wygłosiły panie Hanna Gronkiewicz- Waltz, Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy oraz Jolanta Fabisiak, Prezes Fundacji „Świat na Tak”. Program artystyczny: fragmenty z przedstawienia „Najlepsze z najlepszych, hity polskie z lat 60 i 80” wszystkich wprawił w dobry humor. Nasze humory były wyśmienite, ponieważ nasza szkoła

w tym roku również odniosła sukces, jedną z laureatek „Ósemeczek”

została Maria Horodniczy z klasy 6 a.

Marysiu, gratulujemy! Jesteśmy z Ciebie dumni…

„SERCEM MALOWANE” Drukuj

W VI edycji Konkursu na Kartkę Wielkanocną pn. ”SERCEM MALOWANE” – wpłynęło do Fundacji „Bo Warto” 160 prac z 43 placówek. Poziom artystyczny był bardzo wysoki. Konkursowy werdykt nie był łatwy i zakończył się przyznaniem – łącznie w trzech kategoriach – 16 nagród i 6 wyróżnień. Zwycięzcy  w najbliższą niedzielę (2 kwietnia) podczas fundacyjnego KIERMASZU WIOSENNEGO (do DK Dorożkarnia w Warszawie), o godzinie 15.00) otrzymają  nagrody i dyplomy.

Wśród zwycięzców znalazł się uczeń z naszej szkoły Daniel Kucharski z klasy IV b. W kategorii wiekowej klas IV –VI uzyskał I miejsce. Gratulujemy!

2017_Gala 8 wspaniałych Drukuj
Wpisany przez Anna Radzicka