• Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie


                                       

 

   Szkoła Podstawowa  z Oddziałami Integracyjnymi
      nr 223
   im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej

LATO W MIEŚCIE

Nasi Darczyńcy


Michał Kowalski
Warszawa
ul. Kasprowicza 107


Jarosław Wasilewski
Warszawa
ul. Kasprowicza 107

     

Kadra pedagogiczna naszej szkoły Drukuj
Wpisany przez Anna Radzicka   

                                       

Dyrekcja szkoły                                                                                               
mgr Iwona Żyła                               p.o. Dyrektor szkoły
mgr Anna Radzicka                            Wicedyrektor szkoły
Specjaliści
mgr Marta Żółtowska                             pedagog szkolny
mgr Aleksandra Karkoszka                      psycholog  
(w zastępstwie mgr Anna Zawadzka)
mgr Agnieszka Czernik Rosińska              logopeda  
mgr Justyna Mikołajewska                      logopeda        
mgr Marzena Andziak-Ginter                   rehabilitant 
mgr Anna Kostrzewa                              terapeuta pedagogiczny
mgr Agnieszka Hajłasz                           terapeuta SI
mgr Magdalena Wertejuk                       terapeuta  pedagogiczny
Nauczyciele klas 0-III
mgr Beata Radowska
mgr Małgorzata Gaweł 
mgr Justyna Modras-Strok
mgr Justyna Gagucka-Huza
mgr Aldona Pater
mgr Renata Bazan       
mgr Urszula  Świderska             
mgr Urszula Jaroń              
mgr Jolanta Jeziorowska                                  
mgr Beata Nazaruk   
mgr Joanna Kosyl                                 
mgr Katarzyna Wawer    
mgr Jolanta Czarzasta                         religia                     
mgr Nina Figel                                   j.angielski          
Nauczyciele klas IV - VIII
mgr Małgorzata Kuklińska                   matematyka
mgr Marzena Korczak                         matematyka
mgr Agnieszka Marszałek                    matematyka
mgr Maria Poćwierz                            religia 
mgr Jolanta Czarzasta                        religia
mgr Dorota Danowska                        język polski
mgr Monika Szcześniak                       język polski
mgr Ewa Hrynkiewicz                          język polski
mgr Ewa Kotkowska                            historia
mgr Agnieszka Durdyn                         technika
mgr Anna Gronkiewicz                         muzyka i plastyka
mgr Magdalena Szymocha                    plastyka 
mgr Urszula Koza                                język angielski
mgr Urszula Zamkowska                      język angielski
mgr Katarzyna Zielonka                       język angielski
mgr Paulina Kwiatkowska                     język angielski
mgr Anna Wach                                  język angielski
mgr Anna Wach                                  język niemiecki
mgr Martyna Połeć                              język hiszpański
mgr Anna Radzicka                             informatyka
mgr Izabela Czeczko                           informatyka
mgr Marzena Korczak                          informatyka
mgr Beata Wydra                                przyroda
mgr Małgorzata Zielińska                     przyroda/biologia
mgr Grażyna Teterycz                         geografia
mgr Iwona Pindral                              fizyka
mgr Szymon Włoczewski                     chemia
mgr Andrzej Zieliński                        wychowanie fizyczne
mgr Marcin Daniluk                          wychowanie fizyczne
mgr Krzysztof Kuciel                         wychowanie fizyczne


Pedagodzy wspierający
mgr Gabriela Dąbrowska - Masny
mgr Joanna Bojar
mgr Anna Radzicka
mgr Urszula Sikorska
mgr Paulina Mosór    
mgr Paulina Kryńska
mgr Katarzyna Kurzac                       
mgr Edyta Władkowska                                                                     
mgr Agnieszka Romeyko-Hurko
mgr Agnieszka Surma
mgr Iwona Turek
mgr Iwona Żyła
mgr Beata Radowska
mgr Aleksandra Jarosławska
mgr Beata Lajnert 

Wychowawcy świetlicy
mgr Justyna Kopera            kierownik świetlicy                     
mgr Monika Kozyra    
mgr Roman Krajewski     
mgr Małgorzata Czajko
mgr Ewa Pietruczuk
mgr Wioleta Fijak
mgr Stanisława Grzegorczyk
mgr Krzysztof Hełstowski
mgr Agnieszka Parać
mgr Angelika Kosson
mgr Małgorzata Lotycz
mgr Renata Marchelska
mgr Michał Bartak
Pracownicy biblioteki
licencjat Anna Jakubowska