Samorządowy Konkurs Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” Drukuj

W dniu 14 maja 2018 r. o godz. 10.00 w Sali Widowiskowej Urzędu Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy przy ul. Żeromskiego 29 odbyła się XXV Gala Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”.

Na uroczystość przybyła pani poseł Joanna Fabisiak – prezes Fundacji „Świat na Tak”, burmistrzowie dzielnicy, dyrektorzy szkół bielańskich, opiekunowie klubów, wolontariusze i wielu sympatyków wolontariatu.

Podczas Gali wręczano laureatom tegorocznego Konkursu statuetki, dyplomy               i upominki. Cieszymy się bardzo, że działania naszego Klubu zostały bardzo wysoko ocenione. Wśród laureatów w kategorii „Ósemka Junior” znalazła się Nikola Jeżak z klasy VII a, nasz Klub „Serce na dłoni” reprezentowany przez: Dominika Talarka z kl. VI a, Marię Horodniczy i Adriana Miedzińskiego z kl. VII a, Oliwię Nowicką

z klasy VII b, Filipa Poniatowskiego z kl. VII c, Aleksandrę Czuchrytę i Joannę Pypczyńską z kl. VII d uzyskał tytuł „Wspaniałego Klubu Ośmiu”.

Statuetka z tytułem „Wspaniałego Rodzica Wolontariusza” została przyznana mamie z naszej szkoły pani Adriannie Stolarczyk, zaś opiekunowi wolontariatu pani Wandzie Wołkowyckiej przyznano tytuł „Wspaniałego Opiekuna Wolontariuszy”.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Dziękujemy za podejmowanie dotychczasowych działań, wypływających   z głębi serduszek, za pomoc tym najsłabszym i ufamy, że nadal będziemy brać udział w różnego rodzaju akcjach charytatywnych.