Dzień na Tak Drukuj

Piątek 23 marca 2018 r. przebiegał w szkole nieco inaczej niż zwykle. Wolontariusze witali wszystkich i częstowali cukierkiem z pozytywnym przesłaniem. Na drzwiach sal lekcyjnych pojawiły się hasła promujące wolontariat, dobro i otwieranie się na drugiego człowieka. Przeprowadzono też konkurs na najpiękniej udekorowaną klasę. Wszyscy uczniowie bardzo starali się jak najpiękniej udekorować swoje sale. Jury miało bardzo trudny wybór. Na poziomie klas młodszych zwyciężyły klasy pierwsze uczące się w sali nr 117, natomiast w klasach starszych zwycięstwo przypadło klasie IV c i V b odpowiadającej za salę nr 312. Gratulujemy! W tym radosnym dniu, dzięki zwycięstwu w konkursie MegaMisji mieliśmy w naszej szkole spotkanie z bajkopisarzem Grzegorzem Kasdepke. Można było też napić się świeżo wyciskanych soków, które przygotowane były przez przedstawiciela Firmy SEBEX. Uczniowie z młodszych klas mieli również krótką pogadankę na temat zdrowego odżywiania. Natomiast prezentację twórczości pana Grzegorza Kasdepke oraz Dnia na Tak, można było oglądać na telebimie umieszczonym przy wejściu do szkoły. Dzień obfitował w moc pozytywnych wrażeń i promował działania wolontariatu.