• Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie


                                       

 

   Szkoła Podstawowa  z Oddziałami Integracyjnymi
      nr 223
   im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej

LATO W MIEŚCIE

     

Apel "Okładka książki Grzegorza Kasdepke" Drukuj
Wpisany przez Beata Lajnert   

Kochani! 20 lutego - we wtorek w SP z OI nr 223 odbyło się oficjalne ogłoszenie zwycięzców biorących udział w konkursie na najpiękniejszą ilustrację do powieści, opowiadania lub okładki książki pana Grzegorza Kasdepke. Cóż za emocje a ile radości towarzyszyło tej uroczystości! Rozdanie nagród poprzedzone zostało przybliżeniem osoby oraz bogatej twórczości tego stuprocentowego Bajkopisarza. Miłą niespodzianką były słowa pana Grzegorza skierowane do uczestników programu MegaMisja oraz do dzieci biorących udział w konkursie! Gratulacjom i podziękowaniom nie było końca. Wszystkie prace zostały nagrodzone oraz wyeksponowane w widocznym miejscu. Młodzi artyści wykazali się niezwykłą kreatywnością i estetyką. Prace wzbudziły zachwyt zaproszonych gości. Wśród 38 nadesłanych prac wyłoniono 13 zwycięzców. Natomiast 25 prac wyróżniono. Bardzo ucieszyły nas dwie prace uczniów z innych szkół, którzy dowiedzieli się o konkursie śledząc naszą stronę na FB. I miejsce: Julia Kaczmarek SP 187 Zofia Szcześniak 4 a Anna Szcześniak 6 C Jakub Bukowiecki SP 112 II miejsca Wiktor Zaroń 5 B Aleksandra Redo 5 B Olivier Mikołajczyk 5 B Wiktoria Karubin 5 B Matylda Bis 3 d Mają Samoć 5 b III miejsca Maja Sobiesiak 5 B Grzędziel Sandra 4 c Emilka Jabłońska 2 B Bardzo cieszy nas fakt, że dzieci chętnie sięgają po wartościowe książki. Kto wie? Może wśród laureatów konkursu jest przyszły ilustrator powieści Pana Grzegorza Kasdepke?
Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!!! W sposób szczególny dziękujemy Dobrodziejom naszego konkursu - Osobom o wielkim i otwartym sercu - Ale fun, Caffee Consonni, Sali zabaw Eldorado, Chicagos pizza, Kino Wisła, Tele pizza. DZIĘKUJEMY!