• Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie


                                       

 

   Szkoła Podstawowa  z Oddziałami Integracyjnymi
      nr 223
   im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej

LATO W MIEŚCIE

     

ORGANIZACJA SZATNI ! Drukuj
Wpisany przez Szkoła   

Szanowni Państwo !


Dyrekcja Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie informuje o konieczności zabrania wszystkich rzeczy osobistych z szatni na czas ferii zimowych. Za pozostawione rzeczy uczniów szkoła nie ponosi odpowiedzialności. Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie rzeczy znalezione na terenie szkoły można odbierać u pani woźnej, która opiekuje się szatnią.

Przypominamy, że uczniowie muszą posiadać podpisane worki na obuwie zmienne. Ma to na celu usprawnienie organizacji działania szatni, polepszenia jej wizualnego aspektu, a także umożliwi swobodne sprzątanie przez woźną boksów. W przeciwnym wypadku pozostawione obuwie bez worka uznane będzie za znalezione i trafi do miejsca rzeczy znalezionych.