• Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 w Warszawie


                                       

 

   Szkoła Podstawowa  z Oddziałami Integracyjnymi
      nr 223
   im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej

LATO W MIEŚCIE

Nasi Darczyńcy


Michał Kowalski
Warszawa
ul. Kasprowicza 107


Jarosław Wasilewski
Warszawa
ul. Kasprowicza 107

     

Honorowe Wyróżnienie Prezydenta m.st. Warszawy Drukuj
Wpisany przez Ewa Hrynkiewicz   

Szkoła z pomysłem”- Honorowe Wyróżnienie Prezydenta m.st. Warszawy  

Nasza szkoła odniosła spektakularny sukces! W dniu 27 października 2014 r. w Centrum Nauki Kopernik otrzymała Honorowe Wyróżnienie „Szkoła z pomysłem” Prezydenta m.st. Warszawy. W ten sposób doceniono oryginalność, kreatywność i innowacyjność działań uczniów i nauczycieli w ramach szkolnego Wolontariatu, ponieważ startowaliśmy w kategorii „Szkoła z pomysłem na wychowanie przez pracę i pomoc potrzebującym- Nie chowaj się.

Są tacy, którzy cię potrzebują.” Zakres projektu był niezwykle szeroki, a realizowane w jego ramach przedsięwzięcia odznaczały się wyjątkową różnorodnością. Do konkursu stanęło bardzo wiele warszawskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, ale tylko dziewięć z nich wyróżniono. Wśród nich znalazła się nasza szkoła!

W uroczystości wręczania wyróżnień udział wzięli: Z-ca Prezydenta m.st. Warszawy

p. Włodzimierz Paszyński, Dyrektor Biura Edukacji p. Joanna Gospodarczyk, liczni zaproszeni goście, a także przedstawiciele wyróżnionych społeczności szkolnych. Naszą szkołę reprezentowali: p. dyr. Małgorzata Zielińska, opiekunki szkolnego Wolontariatu:

p. Wanda Wołkowycka i p. Ewa Hrynkiewicz oraz wolontariusze: Marysia Horodniczy z kl. 4a, Olga Lewnau z kl. 5a i Adrian Kala z kl. 6a.

W efekcie wyróżnienia nasza szkoła przez 5 lat nosić będzie tytuł „Szkoły z pomysłem”. Mimo to , nadal będziemy działać w szkole i poza nią, z innymi i dla innych. Nie zaprzestaniemy zbierania darów dla tych, którzy nas potrzebują. Będziemy rozwijać nasze zainteresowania, nie zapominając o empatii i wrażliwości. Będziemy cicho czynić to, o czym inni głośno mówią. Wolontariusze, to Wasz sukces! Nadal na Was liczymy…