Witaj Lato na Bielanach! Drukuj
Wpisany przez Małgorzata Lotycz

Mega gorąca i mega pracowita sobota za nami . Uczniowie naszej szkoły wraz z panią dyrektor                Iwoną Żyłą oraz wychowawcami: W. Fijak i K. Hełstowskim wzięli udział w paradzie rozpoczynającej piknik „Witaj lato na Bielanach” na Słodowcu. Na pikniku nasza szkoła miała swoje stanowisko, przy którym na dzieci i odwiedzających czekało dużo atrakcji i kreatywności przygotowanych przez nauczycieli:
p. B. Lajnert, p. M. Lotycz, p. A. Jakubowską, p. P. Mosór, p. M. Kazaluka oraz ekipę MegaMisji. Po raz pierwszy zajęcia z MegaMisji odbyły się w plenerze oczywiście z udziałem Psotnika, który podbił serca wszystkich odwiedzających nasze stanowisko .
Dzieci miały okazję wziąć udział w przygotowanej grze "Walizka - spakowani na wakacje".                 Na kartkach-punktach dzieci wpisywały co zabierają na wakacje i czy to jest za pieniądze czy za darmo. Okazało się, że te najwartościowsze rzeczy są za darmo, tj. uśmiech, spokój i przyjaciele . Zainteresowanie naszym stanowiskiem, szkołą oraz programem MegaMisja było bardzo duże zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Osoby z Urzędu Dzielnicy Bielany oraz z innych szkół podchodziły i gratulowały pomysłu oraz zaangażowania w projekt. Odwiedzili nas również panowie G. Pietruczuk i W. Piątkowski – wiceburmistrzowie Bielan, od których usłyszeliśmy słowa uznania oraz dostaliśmy "mini psotniki" dla dzieciaków.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie i pomoc .